Komentāri
Autovadītājiem pie Jūrmalas caurlaižu punktiem jāsēž “korķos”; ir risinājums, kā apiet sastrēgumu
Foto: LETA

Sestdien, 20.maijā, pusdienlaikā pie iebraukšanas Jūrmalā veidojas neliels sastrēgums, portālu Skaties.lv informē Jūrmalas pilsētas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Zane Leite.

Pašvaldība atgādina pilsētas viesiem, ka vienreizējās iebraukšanas caurlaides pilsētā var iegādāties izmantojot mobilos  pakalpojumus. Tādējādi, iebraucot Jūrmalā, nebūs jāstāv rindā pie caurlaižu iegādes termināļiem.

Iegādāties caurlaidi ar mobilā tālruņa starpniecību piedāvā divi pakalpojuma sniedzēji. SIA “Mobilly” piedāvājums – mobilā lietotne “Mobilly”, izvēloties zonu “J”, vai ar īsziņas starpniecību, savukārt SIA “Rīgas karte” piedāvā iebraukšanu Jūrmalā apmaksāt ar mobilās lietotnes “SMS Rīga” vai “Riga Card” starpniecību, tajā izvēloties apmaksas zonu “J”.

Iegādājoties vienreizējo caurlaidi ar mobilā pakalpojuma starpniecību, nodevas maksa ir tāda pati kā caurlaižu automātos – 2 eiro, tomēr pakalpojuma sniedzējs piemēro starpniecības maksu. SIA “Mobilly” pakalpojumam tā ir 0,11 eiro. SIA “Rīgas karte” starpniecības pakalpojuma maksa ir 0,10 eiro.

Pēc caurlaides iegādes Jūrmalā jāiebrauc vienas stundas laikā pēc caurlaides iegādes. Uzturēšanās periods īpašā režīma zonā Jūrmalā, neizbraucot no tās, ir neierobežots.

Šobrīd arī ir nodrošināta iespēja iegādāties caurlaidi vienam mēnesim vai visam periodam (līdz 30.septembrim) elektroniski portālā epakalpojumi.jurmala.lv. Caurlaide 30 dienām maksā 31 eiro transportlīdzeklim ar pilnu masu līdz 3,5 tonnām, pārējiem transportlīdzekļiem – 43 eiro. Visam periodam (no 1. aprīļa līdz 30. septembrim) – 107 eiro transportlīdzeklim ar pilnu masu līdz 3,5 tonnām, pārējiem – 213 eiro.

Pašvaldība atgādina, ka šogad ieviesta stingrāka caurlaižu iegādes kontrole, un , iebraucot Jūrmalā, caurlaide jāiegādājas arī motocikliem. Caurlaižu kontroli pašvaldība nodrošina  ar fotofiksācijas ierīču palīdzību. Pie iebraukšanas Priedainē ir uzstādītas ierīces, kuras fiksē iebraukušo transportlīdzekļu reģistrācijas numurus, ko pašvaldība salīdzina ar reģistrēto caurlaižu datubāzi. Pašvaldības policija ir informācija par tām automašīnām, kuras iebraukušas pilsētā bez caurlaides. Administratīvais sods, par iebraukšanu īpaša režīma zonā Jūrmalā bez caurlaides  ir 50 eiro.

Lasi vēl