Komentāri

Lai risinātu automašīnu novietošanas problēmu Rīgas iekšpagalmos, nākamgad galvaspilsētā plāno izbūvēt vairāk nekā 1000 jaunu autostāvvietu. Tomēr, kā izrādās, tas ir tikai piliens jūrā.

Ķengaraga iedzīvotājs Valdis cenšas pabeigt darbu ne vēlāk kā piecos vakarā. Ap šo laiku pie viņa daudzdzīvokļu mājas vēl ir, kur novietot mašīnu. Stāvvietu trūkuma problēma iekšpagalmos samilzusi visā Rīgā. Ir nepieciešami vairāki tūkstoši jaunu stāvvietu, tās ir vajadzīgas gandrīz katrā mikrorajonā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Pēc Rīgas domes Satiksmes departamenta datiem, automašīnu skaits pilsētas ielās ir atgriezies pirmskrīzes līmenī. Pirms tam dome solīja, ka risināšot problēmu, bet tagad atzīst, ka iekšpagalmos stāvvietu skaitu palielināt nevarot.

Nākamgad pašvaldība plāno uzbūvēt vairāk nekā 1000 jaunu automašīnu stāvvietu. Apmēram 400 vietas plānotas Dzelzavas ielā, vēl 450 – Kurzemes prospektā, 130 – Rostokas ielā un 150 – Akadēmiķa Mstislava Keldiša ielā.

Pļavniekos, Keldiša ielā, zaļajā zonā starp ietvi un ielu tiks izbūvētas 150 jaunas “parkošanās” vietas. Ir iespējams, ka tādēļ nāksies nozāģēt arī dažus kokus. Pašvaldības policijas prioritāte ir Rīgas centrs. Auto novietošanu iekšpagalmos tā pārbauda tikai tad, ja kāds ir pasūdzējies.

Šogad Pašvaldības policija noformējusi vairāk nekā 5 tūkstošus protokolu par mašīnu novietošanu iekšpagalmos. 2561 protokols ir par Ceļu satiksmes noteikumu neievērošanu, kad braucamais traucē satiksmei vai atrodas uz ietves.  Un vēl 2 641 protokols noformēts par automašīnas novietošanu apstādījumos. Neskatoties uz bargo sodu – līdz 350 eiro – spēkratu likšana iekšpagalmos ir viens no populārākajiem pārkāpumiem.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl