Autobusos Valmiera-Rīga un Rīga-Valmiera 20., 21. un 22. aprīlī braucis Covid-19 inficētais

0 Komentāru
Autobusos Valmiera-Rīga un Rīga-Valmiera 20., 21. un 22. aprīlī braucis Covid-19 inficētais
PAULA ČURKSTE, LETA

Autobusos Valmiera-Rīga un Rīga-Valmiera 20., 21. un 22. aprīlī braucis Covid-19 inficētais, informēja Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC).

SPKC epidemiologi epidemioloģiskajā izmeklēšanā noskaidrojuši, ka pasažieris ar apstiprinātu Covid-19 infekcija, 20. un 21. aprīlī braucis ar autobusu Valmiera-Rīga (SIA “VTU Valmiera” nr. 7599) plkst. 4.50 no Valmieras līdz Rīgai un atpakaļ ar autobusu Rīga-Valmiera (SIA “VTU Valmiera” nr. 7599) plkst. 15.55 no Rīgas līdz Valmierai. 22. aprīlī braucis ar autobusu Valmiera-Rīga (SIA “VTU Valmiera” nr. 7599) plkst. 4.50 no Valmieras līdz Rīgai.

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajos datumos šajos maršrutos, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Novērojot Covid-19 infekcijai raksturīgus simptomus, ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

SPKC atgādina, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt par būšanu kontaktā ar Covid-19 slimnieku var palīdzēt lietotne “Apturi Covid”. Izmantojot lietotni, var savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

Patlaban ir paplašinātas iespējas veikt valsts apmaksātu testu uz Covid-19. Ja parādījušies slimības simptomi – akūtas elpceļu infekcijas pazīmes, paaugstināta temperatūra, ožas traucējumi, garšas izjūtas zudums un citas, Covid-19 testu var veikt bez maksas un bez ārsta nosūtījuma.

0 Komentāru