Autobusos Rīga-Tūja-Ainaži un Valmiera-Rīga februāra izskaņā braukuši Covid-19 inficētie

Pievienot komentāru
Autobusos Rīga-Tūja-Ainaži un Valmiera-Rīga februāra izskaņā braukuši Covid-19 inficētie
SINTIJA ZANDERSONE/LETA

Autobusos Rīga-Tūja-Ainaži un Valmiera-Rīga februāra izskaņā braukuši Covid-19 inficētie, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) publiskotā informācija.

SPKC epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 28. februārī braucis ar autobusu Valmiera-Rīga (SIA “VTU Valmiera” reisa nr. 7599) plkst. 4.50 no Valmieras līdz Rīgai.

Tāpat SPKC epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka pasažieris ar apstiprinātu Covid-19 infekciju 28. februārī braucis ar autobusu Rīga-Tūja-Ainaži (AS “CATA” reisa nr. 7514) plkst. 8.30 no Rīgas līdz Salacgrīvai.

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajā datumā minētajos maršrutos, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Ja tiek novēroti Covid-19 infekcijai raksturīgi simptomi, ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

SPKC atgādina, ka uzzināt par kontaktu ar Covid-19 slimnieku var palīdzēt lietotne “Apturi Covid”. Izmantojot lietotni, var laikus izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.