Autobusos Dobele-Rīga un Rīga-Ventspils braucis Covid-19 inficētais

3 komentāri
Autobusos Dobele-Rīga un Rīga-Ventspils braucis Covid-19 inficētais
ĢIRTS OZOLIŅŠ/F64

Autobusos Dobele-Rīga un Rīga-Ventspils braucis Covid-19 inficētais, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) publiskotā informācija.

SPKC epidemiologi epidemioloģiskajā izmeklēšanā ir noskaidrojuši, ka pasažieris ar apstiprinātu Covid-19 infekciju 9. maijā braucis ar autobusu Dobele-Rīga (SIA “Dobeles autobusu parks” reiss nr. 7376) plkst. 11.45 no Dobeles līdz Rīgai un tālāk ar autobusu Rīga-Ventspils (SIA “Norma-A” reiss nr. 7955) plkst. 13.40 no Rīgas uz Ventspili.

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajā datumā šajos maršrutā, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Novērojot Covid-19 infekcijai raksturīgus simptomus, ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

SPKC atgādina, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt par būšanu kontaktā ar Covid-19 slimnieku var palīdzēt lietotne “Apturi Covid”. Izmantojot lietotni, var laikus izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

Patlaban ir paplašinātas iespējas veikt valsts apmaksātu testu uz Covid-19. Ja parādījušies slimības simptomi – akūtas elpceļu infekcijas pazīmes, paaugstināta temperatūra, ožas traucējumi, garšas izjūtas zudums un citas, Covid-19 testu var veikt bez maksas un bez ārsta nosūtījuma.

3 komentāri