Austrumu slimnīca nevar nodrošināt sarežģītākas operācijas, trūkst medicīnas personāla

5 komentāri

Ne vien Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca, bet arī Austrumu slimnīca patlaban nevar nodrošināt sarežģītākas operācijas, jo trūkst medicīnas personāla, – intervijā raidījumam “900 sekundes” sacīja Latvijas Onkologu ķīmijterapeitu asociācijas un Onkologu asociācijas valdes locekle, onkoloģe ķīmijterapeite Alinta Hegmane.

Šobrīd Latvijā ir katastrofāls medmāsu trūkums, akcentēja ārste.

Skaties.lv jau vēstīja, – pirms pāris nedēļām Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas vadība paziņoja, – māsu trūkuma dēļ slimnīca uz laiku vairs neuzņems nevienu akūtu pacientu neiroķirurģijā. 

Akūtus neiroķirurģijas pacientus, proti, tādus, kuriem nepieciešama mediķu palīdzība nekavējoties, slimnīcā neuzņems divus mēnešus – sākot no jūnija sākuma un līdz pat jūlija beigām – 31. jūlijam.

Sāpīgais lēmums tiek skaidrots ar nepietiekamu operāciju un anestezioloģijas māsu skaitu.

TOP komentāri

 • Valdis
  +1 +1 0

  Valdis

  Risinājums jau ir vienkāršs. Vajag pakratīt Medicīnas Astoņkāji, tā galvgalā un, būs gan labs personāls, gan laba alga šim personālam. Laikam šī kantora ministrei tas nepielec vai, arī, viņa ir šī Astoņkāja virsotnē. Gan vienā, gan otrā gadījumā - prom dzenama un par sētnieci pazemināma.
 • Agnese
  0 0 0

  Agnese

  Lai savest savu nervusistemu kartība vajag vismaz kādreiz izguleties.ejiet pastradajiet 10-11 diennakts reanimācijas palatā.es uz jums paskatītos.un nevajag man teikt ka.tad nestrādājiet šajā jomā.ziniet,ja es zinātu šito mirgu pirms es gāju mācīties uz medmāsu es ne mūžam neietu ne mācities ne strādāt šajā zvēru daārzā.un vēl,medicīnā ir tieši tāds pats darbs kā arī citi.un man nemaksā par cilvēku bučošanu pakaļā.īpaši ja šie cilvēki uzvedās ka kropļi.neviens,protams,neko cilvēciako nav atcēlis.bet pacientiem arī japārdomā sava uzvedība un iturēšanos.kropļi ir visur.peraonāla starpā un pacientu starpā.aŕī.
 • Laine Subotiallo
  0 0 0

  Laine Subotiallo

  Kvalitativa samaksa kvalitativiem darbiniekiem un bus pa rokam tobis nekada rupja izturesanas pret pacientiem nekada vijobovanije pret pacientiem beigt plegurot darba laika un vieta pildit savu darbu nevis nakts maina to uzvel citiem pacientiem darit neatslegt trauksmes pogas palatas utt ja un klut profesionalakiem protams ar jums nav tik slikti ka ar stradinu personalu bet daz labs ka minimums bez zobiem palikt ir pelnijis un plus patrenejiet medbralus ta lai parejiem pacientiem nebutu janoraugas ka cilveku ar galvu ielidina siena vedot uz kompjutera tomografiju..varu derat kad nabadzins naca pie samanas personals jaunu nepateica ko vinam nodarija..ta citi pacienti sirds triekas var dabut!!taka ja nav pa visam slikti bet lidz kompetentam algam vel talu nav jau ta kad arsti nebutu pelnijusi labu atalgojumu problema tada ka to arstus var saskaitit uz vienas rokas pirkstiem taka klustiet par idealiem profesionaliem un mes jus itin visa atbalstisim ari atalgojuma savadak raugoties ka jaunas medmasinas nirgajas par cilvekiem ar epilepsiju rodas jautajums par ko tam sadistem maksat vaine?taka davai disciplinu darbu un darba speju ka ari savediet kartiba savu nervu sistemu un viss jums bus pacienti vienmer atbalsta personalu kurs ir savos uzdevuma augstumos☺️

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl