Komentāri
Austrumu partnerības samita laikā lidostā gaidāmi pamatīgi drošības un satiksmes ierobežojumi
Foto: LETA

Austrumu partnerības samita laikā Rīgā 21. un 22. maijā lidostas Rīga pasažieri aicināti ierasties vismaz trīs stundas pirms paredzētā reisa. Tas saistīts sakarā ar vērienīgiem drošības pasākumiem samita laikā, kad arī starptautiskajā lidostā Rīga paredzēti būtiski ierobežojumi, ziņo Komunikācijas vienības vadītāja Sarmīte Rinmane.

”Jāakcentē, ka 21. un 22 .maijā lidostas Rīga terminālī varēs iekļūt tikai pasažieri un darbinieki. Pasažieru sagaidītāji un pavadītāji terminālī nevarēs iekļūt!” norāda Sarmīte Rinmane, ”ņemot vērā, ka šajās dienās būtiskas izmaiņas paredzētas satiksmes organizācijā, kas skars piebraukšanas ceļus un lidostas autostāvvietas, aicinām pasažierus uz lidostu doties ar sabiedrisko transportu. Automašīnu īstermiņa un ilgtermiņa novietošana būs iespējama tikai autostāvvietā P3.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Starptautiskā lidosta Rīga aicina pasažierus un lidostas viesus būt saprotošiem un atvainojas par sagādātajām neērtībām.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl