Aukstums prasa upurus – šoziem nosaluši jau 29 cilvēki

Komentāri

Aukstums šoziem paņēmis jau 29 cilvēku dzīvības.

Tāpat vairāki simti ar ķermeņa atdzišanu nonākuši slimnīcā, no kuriem daļai apsaldēšanās sekas paliks uz mūžu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī ārā lieli mīnusi nav konstatēti, ziemā apsaldējumus var gūt arīdzan pie nulles un plus grādiem. Valsts apdegumu centrā šoziem stacionēti 12 pacienti, kuriem konstatēti pēdu un plaukstu apsaldējumi. Audu bojājumi ir dziļi, tāpēc bez amputācijas neiztikt. Vaina tajā, ka visi pacienti mediķu palīdzību meklē novēloti, pat nedēļu pēc traumas, kad jau iestājusies gangrēna.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi šoziem slimnīcā nogādājuši jau 185 pacientus, kuriem konstatēta ķermeņa atdzišana. To vidū ne tikai cilvēki, kas apsaldējumus guvuši uz ielas, bet arī iekštelpās – tie pārsvarā ir veci, vientuļi sirmgalvji, kas mitinās neapkurinātās telpās.

Video: LNT Ziņu sižets

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl