Komentāri

Aukstās vasaras dēļ būtiski pieaugusi Latvijas iedzīvotāju vēlme doties uz siltajām zemēm, turklāt ceļojumi netiek pirkti, piemēram, rudens sezonai, kā tas ir citus gadus. Cilvēki tūrisma aģentūrās bieži ierodas ar vēlmi ceļojumā doties kaut nākamajā dienā.

Laikapstākļi šovasar Latvijas iedzīvotājus nelutina, un to izjūt arī tūrisma operatori. Tiesa gan, šo nozari tas ietekmējis pozitīvi, jo pieaudzis ceļotgribētāju skaits.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šajā vasarā un tieši pēdējā laikā ir vairāk tādu cilvēku, kas pēdējā brīdī zvana vai nāk un vēlas iegādāties ceļojumu. Varbūt ir paņemti atvaļinājumi, tad ir apskatītas laika prognozes, un tad, ņemot to vērā, ir pieņemti lēmumi kaut kur doties. Vairāk nekā citas vasaras ir pieprasīti tieši pēdējā brīža ceļojumi,” saka Aija Daudze, ceļojumu konsultante.

Viņa atzīst, ka “jūlijā ir ļoti daudz to pieprasījumu”.

Ceļojumu konsultanti novērojuši izmaiņas arī atpūtnieku galamērķu izvēlē. Šogad par 48% audzis pieprasījums ceļojumiem uz Grieķiju, bet Turcija zaudējusi savu popularitāti. Savukārt interese par braucieniem uz Spāniju, Bulgāriju un Itāliju ir nemainīga.

Video:

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl