Komentāri
Aukstais laiks kārtējo reizi papildinājis ugunsnelaimēs bojāgājušo statistiku
FOTO: LETA

Nepareizu apkures ierīču lietošanas dēļ pagājušajā naktī dzīvību zaudējuši 3 cilvēki. Eksperti aicina cilvēkus neizmantot bojātas apsildes ierīuces un regulāri pārbaudīt to stāvokli. Nereti nelaimes izceļas pašu cilvēku muļķīgas rīcības rezultātā.

Pagājusī diennakts ugunsgrēku ziņā bijis īpaši traģisks. Daugavpilī lismās dzīvību zaudējusi 50 gadus veca sieviete, Mālpilī – 54 gadus vecs vīrietis, bet Mārupē ugunsgrēkā gājusi bojā 22 gadus veca sieviete. Pēc glābēju teiktā,visās šajās nelaimēs visticamāk vainojama nepareiza apkures iekārtu lietošana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc ekspertu teiktā, ugunsnelaimes izceļas, jo tiek izmantotas bojātas krāsnis, netiek regulāri tīrīti skursteņi. Tāpat nepareizs ir priekšstats, ka ugunsgrēku var izraisīt tikai vecas apkures iekārtas Uzmanība jāpievērš arī jaunajiem apsildes katliem.

Pēc ekspertu teiktā, nereti ugunsgrēks mēdz izcelties pašu iedzīvotāju muļķības un nolaidības dēļ.

Vienlaikus nereti nākas saskarties ar gadījumiem, kad apkures iekārtas ierīkotas, neievērojot ugunsdrošības noteikumus, nepareizi pievienota skurstenim, vai novietotas pa tuvu degošām konstrukcijām.

Glābēji tikmēr cer uz gaidāmajām likumdošanas izmaiņām, kas no 2017. gada par obligātu prasību paredz paredz dūmu detektorus

Ugunsdzēsēji lēš, ka apkures problēmu dēļ ik gadu Latvijā izceļas aptuveni viens tūkstotis ugunsgrēku.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl