Augusta sākumā PTAC saņēmis gandrīz 100 sūdzību par “ss.lv” darbību

1 komentārs

Sludinājumu portāla “ss.lv” īpašnieki strīdu ar Valsts ieņēmumu dienestu (VID) plāno risināt ar mediatora starpniecību.

Tikmēr pārmetumi saistībā ar informācijas nesniegšanu par nelegālajiem automašīnu tirgotājiem nav vienīgais akmens portāla saimnieku dārziņā, – sūdzības par “ss.lv” saņem arī Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC). Augusta sākumā PTAC bija saņēmis gandrīz 100 sūdzību par “ss.lv” darbību.

Baiba Vītoliņa
PTAC vadītāja

Sūdzības par šo portālu sākās šajā gadā, kad portāls izmainīja savu maksas politiku. Tieši par šiem maksas pakalpojumiem ir salīdzinoši daudz patērētāju sūdzību. Pirmkārt, portālā ir grūti uzzināt, kāda ir patiesā cena, kuru patērētājs samaksās par konkrēto sludinājumu. Citas patērētāju sūdzības saistītas ar to, ka nepaskaidrojot tiek izņemts no portāla patērētāja sludinājums un samaksātā nauda netiek atdota, kā arī netiek komunicēts ar patērētājiem, kādēļ sludinājums ir izdzēsts.

s

Vienlaikus Vītoliņa min, ka no PTAC no patērētājiem nav saņēmis sūdzības par līdzīgiem sludinājumu portāliem, taču akcentē, ka problēmas konstatētas interneta veikalos, kuros tirgo dažādas akcijas preces. Interneta veikali nereti mākslīgi radot iespaidu, ka attiecīgajām precēm piešķirta akcijas cena. Tāpat PTAC konstatējis gadījumus, kad cilvēkiem, iepērkoties internetā, netiek piegādāta prece un arī samaksātā nauda netiek atdota.

TOP komentāri

  • Manuprāt
    0 0 0

    Manuprāt

    Godīgi sakot jau sākt riebties un uzdzen dusmas, šī VIDa, ss.lv, nomelnošanas kampaņā. Cīrule, laikam nesaprot, ka ar šādu ss.lv nomelnošanas kampaņu, KGB stilā, VIDs izraisa ar vien lielāku pretīgumu tautā. Būtu Cīrule atzinusi savu kļūdu - bezpredelu, mazliet nogaidījusi, lai, viss norimstās un tad jau realizējusi savas ambīcijas - ss.lv slēgšanu, viņu biznesa reiderismu, un šī biznesa nodošanu savējo rokās. Tā, gudri karavadoņi dara - nogaida artilērijas apšaudes beigas un tikai tad dodas pretuzbrukumā. Bet Cīrule tak nav stratēģis, bet gan ambicioza dāmīte, kurai liktenis piespēlējis varas izpausmes iespējas. Šī arī tagad močī, pa labi un pa kreisi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl