Komentāri

Tradicionālie bērnu nami Latvijā pastāvēs vēl tikai piecus gadus, paziņojis labklājības ministrs Uldis Augulis.

Pēc tikšanās ar premjerministri Laimdotu Straujumu, tiesībsargu Juri Jansonu un Latvijas pašvaldību savienību labklājības ministrs atzinis, ka bērnu nami ir padomju laiku mantojums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tādēļ tagad tiek plānots, ka 2020. gadā bērnu namu Latvijā vairs nebūs, to vietā durvis vērs nelieli centri, kur jaunieši saņems krietni individuālāku aprūpi.

Lai mainītu pastāvošo kārtību ar bāreņu izmitināšanu bērnu namos, kopumā ir atvēlēti Eiropas Sociālā un reģionālā fonda (ERAF) līdzekļi 84 miljonu eiro apmērā.

Latvijā joprojām ir aptuveni pusotrs tūkstotis bāreņu.

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl