Komentāri

Augstāko mācību iestāžu mācībspēki ir sašutuši, ka nākotnē varētu saņemt mazāk par bērnudārzu audzinātājām. Arī viņi pievienosies pedagogu streikam, kas gaidāms novembra pirmajā pusē.

”Pēc projekta sanāk augstskolu asistentam, kur tomēr jābūt maģistra grādam, jānodarbojas ar pētniecību un vēl ir visādas prasības, minimālā likme paliek 480 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas, savukārt pirmsskolas audzinātājam – vairāk nekā 600 eiro,” norāda  Jānis Vētra, augstākās izglītības padomes priekšsēdētājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Vairāk par šo tematu – skaties video!

Portāls Skaties.lv jau ziņoja – pedagogu arodbiedrībā jauno pedagogu algu modeli sauc par brāķi. Pēc skolotāju tiesību aizstāvju aprēķiniem, pēc jaunā atalgojuma modeļa ieviešanas aptuveni 56% skolotāju izjustu ienākumu kritumu.

Jau rīt, 21. oktobrī, arodbiedrība lems par vienas dienas brīdinājuma streika rīkošanu novembra otrajā pusē. Tā laikā varētu prasīt arī nozares ministres Mārītes Seiles demisiju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl