Atvērts pirmais Latvijā Autisma kabinets

6 komentāri

Bērnu slimnīcas novietnē Gaiļezers atklāts pirmais Latvijā Autisma kabinets, kur var saņemt bezmaksas psiholoģisko palīdzību un konsultāciju.

Autisma kabinets tapis, lai sniegtu atbalstu vecākiem, kuru bērniem ir autiskā spektra traucējumi vai tikai aizdomas par tiem. Tur tiks veikti psiholoģiskie novērojumi, un, ja aizdomas apstiprināsies, bērnam ieteiks iziet diagnostiku pie psihiatra. Autisma kabinetā bērni un vecāki arī varēs saņemt palīdzību uzvedības problēmu gadījumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Marija Legzdiņa-Docenko
Autisma kabineta vadītāja

Bieži vien vecāki netiek galā ar kaut kādu izaicinošu uzvedību, problemātisku uzvedību, un tās grūtības mēs arī varēsim risināt šeit, tieši pielāgojot kaut kādas metodes un stratēģijas individuāli bērnam.

Autisma kabinets tapis līdz ar Bērnu slimnīcas fonda iniciatīvu par atbalsta paplašināšanu bērniem ar autiska spektra traucējumiem, jo pēc vecāku un ekspertu sniegtās informācijas secināts, ka šiem bērniem ir ļoti ierobežotas iespējas saņemt profesionālu, mūsdienīgu un valsts apmaksātu palīdzību.

TOP komentāri

 • Aŗija Bluma
  +5 +4 -1

  Aŗija Bluma

  Ir ļoti daudz bērnu ar uzvedības problēmām! bet diemžēl vecāki tās neredz un domā, ka tas ir normāli un pārejoši......
 • klients
  +4 +4 0

  klients

  Psiholoģītes uzvārds rakstīts nepareizi!!! Marija Legzdiņa-Docenko!!!
 • Dace Vaitilaviča
  +2 +2 0

  Dace Vaitilaviča

  Bērni, bērni... :( mēs jau esam pieaugušo kārtā. Kur mums vērssties pēc padomiem/ Jo bērnam kļūstot pilngadīgīgam tu vairs neesi nekas. Saņemi savu pabalstu, nopērc zāles un pamperus.... Sāpīgi... līdz asarām...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl