Atsevišķi piena ražotāji plāno paaugstināt cenas pat par 30%

5 komentāri

Piena ražotāji ir sagatavojuši pieteikumu par cenu celšanu un atsevišķi no viņiem plāno paaugstināt maksu par 30%, tā intervijā “900 sekundēm” apliecināja Agroresursu un ekonomikas institūta pārstāve Ingūna Gulbe.

Pēdējā pusgada laikā Krievija, Meksika un Ķīna ievērojami palielinājušas piena produktu importu, tā izraisot piena iepirkuma cenu krasu pieaugumu un piena produktu cenas veikalos arī pie mums varētu augt jau šogad.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Agroresursu un ekonomikas institūta pārstāve sarunā ar “900 sekundēm” norāda, ka piena ražotāji veikaliem jau ir uzrakstījuši pieteikumu par piena cenu paaugstināšanu. Daži no ražotājiem cenas pacēluši par 20%, daži pat par 30%.

Gulbe norāda, ka, visticamāk, nākamā gada sākumā sekos nākamie pieteikumi par piena cenu celšanu. Tāpat viņa norāda uz to, ka pasaulē sākušas celties arī pārtikas produktu cenas un paredzams, ka šīs izmaiņas sasniegs arī Latviju.

Video

TOP komentāri

 • krista
  +2 +2 0

  krista

  Es arī gribētu norādīt uz to, ka piena ražotājs ir lauksaimnieks, kuram ir govis un ne jau nu viņš nosaka, ka piena cena celsies par 30%. Cenu nosaka pāŗstrādātājs un veikalnieks.
 • Ražotājs
  +3 +2 -1

  Ražotājs

  Piena cenu piena ražotājs nenosaka! To dara piena pārstrādātājs (uzpircējs)!
 • SO.
  +1 +1 0

  SO.

  Kad par pienu pārstrādātāji maksāja zemniekiem ļoti maz, nemanījām, ka veikalos piena produkti būtu kļuvuši lētāki, tikko kāds sāk lopkopjiem maksāt vairāk, veikalos ari uzreiz...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl