Ātruma kontroles maratons – autovadītāji šodien ir īpaši apzinīgi

Komentāri

Iesaistoties Eiropas 24 stundu ātruma kontroles maratonā, ceturtdien, 21. aprīlī, visā valstī Ceļu policija pievērš pastiprinātu uzmanību atļautā braukšanas ātruma pārkāpējiem.

Tik vērienīgs ātruma kontroles maratons pirmo reizi Latvijā norisinājās pērn, kad tika noformēti 578 administratīvā pārkāpuma protokoli, kas ir aptuveni par 300 protokoliem vairāk nekā vidēji ikdienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes inspektors Māris Hāzners LNT Ziņām gan atzina, ka, visticamāk, cilvēki tik apzinīgi brauc, jo ir labi informēti par pastiprinātu ātruma kontroli.

Video

Plašāk par šo tematu – LNT Ziņās plkst. 17.50 un LNT Ziņās plkst. 20.00!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl