Ātruma kontroles maratonā policija pieķer vairāk nekā 400 ātruma pārkāpēju

5 komentāri

Pagājušajā diennaktī ātruma kontroles maratonā fiksēts divas reizes lielāks pārkāpēju skaits nekā parasti, intervijā TV3 raidījumam “900 sekundes” teica Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Juris Jančevskis.

Kopumā pieķerti 427 ātruma pārkāpēji, taču informācija dienas laikā vēl tiks precizēta. Kā bilst Jančevskis, ikdienā ierasti policija pieķer aptuveni 200 ātruma pārkāpēju.

Aizvadītajā diennaktī Rīgas reģionālā fiksēti arī divi antirekordi, – viens autovadītājs traucās ar aptuveni 190 kilometriem stundā, savukārt otrs ar 150 kilometriem stundā.

Iepriekš jau vēstīts, – lai mudinātu satiksmes dalībniekus ievērot noteikumus, šonedēļ visās Eiropas Savienības dalībvalstīs noritēs akcija ”Atļautā braukšanas ātruma kontroles nedēļa”.

No 19. līdz 25.aprīlim Eiropas Savienības dalībvalstīs tiks organizēta ”ROADPOL” (Eiropas ceļu policijas tīkla) akcija ”Atļautā braukšanas ātruma kontroles nedēļa”.

Lai gan policija ikdienā kontrolē to, lai tiktu ievērots atļautais braukšanas ātrums, ”Atļautā braukšanas ātruma kontroles nedēļas” laikā Valsts policija visā Latvijas teritorijā pastiprināti rūpēsies par satiksmes drošību un uzraudzīs satiksmes dalībniekus, lai tie ievērotu atļauto braukšanas ātrumu.

Tāpat šīs nedēļas laikā vienu dienu – 21.aprīlī – tika organizēts 24 stundu ātruma kontroles maratons.

Šīs nedēļas mērķis ir veikt preventīva rakstura pasākumus, lai atturētu transportlīdzekļu vadītājus no pārkāpumu izdarīšanas, kas saistīti ar atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.

5 komentāri