Atrasts juridisks veids, kā deputātam Artusam Kaimiņam Saeimā aizliegt filmēt

39 komentāri

Saeima spērusi pirmo soli, lai deputātam Artusam Kaimiņam parlamentā aizliegtu filmēt. To paredz Juridiskajā komisijā konceptuāli atbalstītās izmaiņas Saeimas Kārtības rullī.

Tas papildināts ar normu, ka komisijas sēdes gaitu var fiksēt tikai ar Saeimas iekārtām, kā arī Saeimā akreditētie mediji. Kopš ievēlēšanas parlamentā Artuss Kaimiņš Saeimas darbu regulāri dokumentējis, filmējot savus kolēģus, kas viņus nereti pamatīgi nokaitinājis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Deputāti tagad atraduši juridisku risinājumu, kā “Artusa kameru” parlamentā pasludināt ārpus likuma. Ar pamatojumu, kāpēc deputātiem Saeimā turpmāk būs liegts filmēt, iepazīstināja Solvita Āboltiņa, kuras vadībā tapuši Kārtības ruļļa labojumi.

Solvita Āboltiņa

Solvita Āboltiņa
Saeimas deputāte, “Vienotība”

Mums bija diskusija par to, vai Kārtības rullī ir pietiekams regulējums, ka tas nebūtu pieļaujams. Šī norma radās, mēģinot atrast juridisku risinājumu tādai situācijai, kad ar šādām kamerām tiek kavēts darbs. Un nav skaidrs, kādiem mērķiem tas tiek darīts.

Jaunais regulējums tiek vērtēts pretrunīgi. Pret to Juridiskās komisijas sēdē iestājās opozīcijas deputāts Ivars Brīvers.

Taču ar balsu vairākumu Juridiskā komisija jaunos ierobežojumus ir atbalstījusi. Artusam Kaimiņam un citiem deputātiem būs liegts filmēt parlamentā, ja izmaiņas Kārtības rullī tiks atbalstītas Saeimas sēdē.

TOP komentāri

 • Lancelots
  +16 +16 0

  Lancelots

  Traucē apzagt valsti un negrib lai tauta to uzzina, kādi idioti viņi ir. Tur tas suns norakts.
 • saņemās
  +17 +16 -1

  saņemās

  lai vāc parakstus par atļaušanu filmēt Artusam,visi kā viens parakstīsies
 • Baiba Giptere
  +15 +15 0

  Baiba Giptere

  Vajag, aizliegt privāti filmēt, toties ieviest TV kanālu ar tiešraidi 24/7. Gribi skaties, negribi neskaties. No Saeimas un visu komisiju un komiteju kabinetiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl