1 komentārs

Jau 10 dienas, kopš 1. jūlija, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbā ieviestas izmaiņas. Dienas laikā lielajās pilsētās uz izsaukumiem dodas brigādes ar diviem mediķiem, no kuriem viens arī vada ātrās palīdzības mašīnu. Kā to vērtē iedzīvotāji?

28% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem šādas izmaiņas vērtē pozitīvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr lielākā daļa jeb 59% iedzīvotāju ir pretējās domās un to vērtē negatīvi. Vēl 13% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi šajā jautājumā.

TOP komentāri

  • Sarma Blumberga
    +1 +1 0

    Sarma Blumberga

    Nu ir jāprasa ,cik smadzeņu ir galvā tam kas ir izdomājis šos jaunumus,lai parād arī mums to plānprātiņu,dikti jau nu gribētos redzēt,šo bezsmadzeņu radījumu.Un tā valsts ietaupīs naudu,maksājiet sev minimālās algas,un nekādas piemaksas uz nodokļa maksātāju rēķina,un tad atliks nauda gan mediķiem,gan šoferim.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl