Komentāri

Ļoti tuvs radinieks – brālis – nonācis slimnīcā, taču nevienam no radiem nav zināms, kurā tieši. “Ātrā palīdzība” atsakās tuviniekiem atklāt, kur atrodas pacients un iesaka apzvanīt visas Rīgas slimnīcas, tieši šādu situāciju piedzīvojis kāda slimnieka brālis.

Nevienam no radiniekiem nebija ne jausmas, ka Mārtiņa brālis nogādāts slimnīcā. Par to tuviniekiem paziņoja kaimiņi. “Kaimiņi telefonsarunā sacīja, ka brālis aizvests uz slimnīcu. Sazvanāms viņš nebija. Tad mēģināju noskaidrot, uz kurieni īsti viņš ir aizvests,” stāsta Mārtiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš pēc kaimiņu zvana nekavējoties zvanījis “ātrajiem” – iestādei, kas brāli nogādāja slimnīcā, taču tur sacīja, ka šādu informāciju viņi nevar izpaust un lai brālis apzvanot slimnīcas. “To es arī darīju – ķēros klāt,” atminas Mārtiņš. Ar piekto mēģinājumu viņš beidzot noskaidroja, kur ir brālis.

Foto!

Likums nosaka, ka “informāciju par pacientu drīkst izpaust tikai ar viņa rakstveida piekrišanu un citos likumā noteiktos gadījumos”. Mārtiņš ir pārsteigts par to, cik dažādi likums tiek interpretēts – “ātrā palīdzība” datus nesniedz, bet slimnīcas ir pretimnākošas un laipni pārbauda savu datubāzi.

“Ātrās palīdzības” pārstāve Ilze Bukša saka, ka informācija netiek izpausta, jo nereti tā tiek prasīta negodprātīgi. “Diemžēl zinot, kādas dažkārt mēdz būt attiecības kaimiņu vidū un ģimenēs, ne vienmēr ir zināmi motīvi, ar kādiem tiek meklēts cilvēks,” stāsta I. Bukša. Nereti, cilvēkam esot slimnīcā, piemēram, apzog viņa dzīvokli.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl