Policija noķērusi Rīgas satiksmes rupjo pasažieri spļāvēju

30 komentāri
Policija noķērusi Rīgas satiksmes rupjo pasažieri spļāvēju

Saistībā ar video, kurā redzama agresīva autobusa pasažiere, Valsts policija ir uzsākusi administratīvo lietvedību.

Nedēļas nogalē vairākos interneta portālos tika publicēts aculiecinieka uzņemts video, kurā redzama agresīva autobusa pasažiere, kas izsakās necenzētiem vārdiem, draud transporta biļešu kontrolierei un iespļauj sejā citai autobusa pasažierei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Centra iecirknis saistībā ar video redzamo incidentu uzsācis administratīvo lietvedību.


Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodekss nosaka, – par sabiedriskā miera traucēšanu, kas izpaužas kā necieņa pret sabiedrību vai bezkaunīga rīcība, ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot cilvēku mieru, iestāžu, uzņēmumu (uzņēmējsabiedrību) vai organizāciju darbu (sīkais huligānisms), uzliek naudas sodu no septiņdesmit līdz piecsimt eiro, atgādina policijas pārstāvji.

Skaties aculiecinieka video!

мразь в рижском автобусе

Posted by URLAS on sestdiena, 2016. gada 9. aprīlis

TOP komentāri

 • Maate
  +13 +13 0

  Maate

  Visā šajā situācijā vis paradoksālākās ir beigas - kad viena vienīga meitene uzdrošinās šo bezkauņu aizturēt, tad tai vietā, lai ietu viņai palīgā, frāze "nu ko Jūs te skandālu taisiet, goda vārds.." skan vairāk kā jocīgi.
  Šoferim nevajadzēja atvērt durvis,"tautai" izsaukt policiju, un pa taisno uz "mērkaķbūri" uz 15 diennaktīm! Diez vai kādreiz dzīvē viņa vēl tā uzvestos!!!
 • LV
  +12 +12 0

  LV

  te arī skaidri parādās cik mīksti Jūs cilvēki esat atrodoties blakus notiekošajam. Tas ir tas pats ja kadu uz ielas sistu vai izvarotu - visi ietu garam un neko nedarītu. Jūs esat mīkstie. Transporta vaditājs vispār ir pilnīgs cirvis - viņam vajadzēja sagaidīt pašvaldības policiju un tikai tad vērt vaļā durvis, nedomāju ka kāds no pasažieriem iebilstu ja 5min max 10min transports aizkavētos dēļ šī incidenta.
  Cepuri nost Jums ka ļaujat kkdai kucei šitā rīkoties. Nožēlojama ir Jūsu visu apkārtējo rīcība! Mīkstie !
 • Zane

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl