Komentāri

”Atmet telefonu un dzīvo” – ar tādu saukli Starptautiskajā drošas dzelzceļa šķērsošanas dienā cilvēkus aicinās neriskēt dzelzceļa tuvumā un nelietot mobilās ierīces. Jaunākie pētījumi liecina, ka tieši mobilo ierīču lietošana ietekmē to, vai cilvēks spēj laikus pamanīt apdraudējumu. Un dažādās bīstamās situācijās tā iekļūst teju puse sabiedrības.

Šķietami ikviens apzinās, ka dzelzceļa tuvumā jābūt uzmanīgiem, tomēr mūsdienās itin bieži redzam cilvēkus ar nodurtiem skatieniem mobilajos telefonos un planšetēs, kuri nepievērš uzmanību apkārt notiekošajam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šī gada pirmajos piecos mēnešos Latvijā uz dzelzceļa notikuši desmit negadījumi, kuros traumēti 11 cilvēki, no kuriem bojā gājuši astoņi. Savukārt 2016. gadā Latvijā reģistrēti 28 negadījumi dzelzceļa satiksmē, kuros cieta 28 cilvēki, no kuriem 24 gāja bojā.

”Latvijas Dzelzceļš” galvenais tehniskais inspektors Dainis Zvaners apstiprina, ka neuzmanība ir biežs cēlonis nelaimēm uz sliedēm. Vilciena mašīnists, ieraugot potenciālo negadījumu, var paspēt noraut bremzi, tomēr jāņem vērā tas, ka vilciena bremzēšanas ceļš ir krietni garāks un ne vienmēr izdodas izvairīties no šādiem negadījumiem.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl