Atklāta pirmā pansija Rīgā; skaties FOTO, kā ir iekārtotas istabiņas

6 komentāri

Rīgā atklāta pirmā pansija, kas domāta cilvēkiem bez noteiktas dzīvesvietas un problēmām sevi aprūpēt vecuma vai funkcionālo traucējumu dēļ. Nupat izremontētajā ēkā ir 20 mazas istabiņas.

Katrā pansijas istabā ir gulta, krēsls, skapis, elektriskā plīts, tvaika nosūcējs, izlietne. Dušas telpā ir arī tualete. Pansija ir kā starpposms starp dzīvi mājās un pansionātā. Šeit cilvēkiem ir rīcības brīvība un nodrošināta aprūpe. Atšķirībā no pansionāta par istabiņas īri būs jāmaksā pašiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Telpas izveidotas tā, lai cilvēks var dzīvot pietiekami privātu dzīvi, tajā pat laikā saņemot arī sociālu palīdzību un aprūpi, ja tāda ir nepieciešama. Vairākas istabas pansijā arī pielāgotas cilvēkiem ratiņkrēslos. Lai padarītu telpas omulīgākas un sniegtu cilvēkiem dabas iedvesmu, katrā istabiņā sienas rotā fotogrāfa Mārtiņa Zilgalvja fotogrāfijas ar Latvijas dabasskatiem.

Foto

Plašāk par pansiju TV3 ziņās plkst. 19.00!

TOP komentāri

  • &&&
    +5 +5 0

    &&&

    Tahtas gan varēja būt ar vismaz divām augstākām maliņām, lai neizveļas ārā, bet visumā ļoti labs variants. Visās pilsētās tādas pansijas vajadzētu.
  • Kārlis
  • jaa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl