Komentāri

Iemesls saskandināt šampanieša glāzes šodien bija Latvijas Nacionālā teātra vadībai un aktieriem – atklāta teātra Jaunās zāles trīsstāvīga piebūve.

Tās celtniecība izmaksājusi 600 000 eiro, ko piešķīrusi Rīgas dome. Jaunā, stiklotā piebūve nav liela, taču ir praktiska un ar skaistu skatu uz kanālu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Diemžēl vecajos teātros nav pilnīgi nekādas iespējas iekļūt cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Mēs Lielajā zālē, piemēram, nesam cilvēkus. Tur neko nevar izdarīt. Jaunajā zālē vispār nevarēja piekļūt. Līdz ar to tas patiesībā arī bija ļoti labs iemesls, ka mēs varējām to dabūt gatavu. Tagad, kā jūs redzat, man aizmugurē staigā lifts, cilvēks varēs iebraukt ar saviem ratiņiem, mierīgi. Mēs esam ļoti, ļoti priecīgi,” sacīja Nacionālā teātra direktors Ojārs Rubenis.

Jau uzsāktas sarunas par blakus esošās teritorijas labiekārtošanu, miljonu vērtu Lielās zāles interjera nomaiņu. Teātra direktors cer, ka pēc dažiem gadiem būs iespēja izbūvēt tā saucamo ”Black Box” jeb melno kasti teātra aizmugurē, kur šobrīd atrodas Valsts īpašumā esošie tenisa korti.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl