Komentāri

Mēs lepojamies ar lielo Gūtmaņa alu un grezno Rundāles pili, un citām tūristu ceļvežos bieži minētām vietām. Taču mēs zinām – Latvija ir bagāta ar daudzām vietām, celtnēm, dabas veidojumiem, kas nav plaši zināmi!

Vai tā būtu sen savu spozmi zaudējusi muiža, no kuras palikušas vairs tikai izdrupušas parādes kāpnes un pamati, bet parkā visapkārt krāšņo gluži vai dendroloģiskais parks, ar mīlestību pirms gadsimta veidots. Vai arī neparasts meža strauts, kas, plūstot caur sūnotiem krastiem, vizina baltu smilšu gultni gluži kā jūrai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visdrīzāk katram mums ir zināma kāda apbrīnas vērta vieta, kas atklāta nejauši vai, gluži pretēji, grūti meklēta pēc nostāstiem vai laika zoba nodeldētām norādēm. Pastāstiet par tām!

Līdz Latvijas simtgadei izveidosim kopā ceļvedi ar plaši nezināmām, bet uzmanības un mīlestības vērtām Latvijas vietām! Aicinām piereģistrēt interesantās vietas anketā! Atklāsim Latvijas interesantākās un neparastākās vietas kopā!

Atklāj savu Latvijas vietu!

  • Pievieno foto šeit

    Maks. 10 MB

SIA “Lieliska dāvana”: drošs un stabils uzņēmums, kas pilda klientiem dotās saistības!

SIA "Lieliska dāvana": drošs un stabils uzņēmums, kas pilda klientiem dotās saistības!

Meklējot dāvanas gada skaistākajiem svētkiem, uzņēmums “Lieliska dāvana” aicina iedzīvotājus tik populārās dāvanu kartes iegādāties tikai pie uzticamiem un drošiem uzņēmumiem – jau vairāk nekā sešus gadus Latvijas tirgū tāds ir arī lielākais dāvanu karšu tirdzniecības uzņēmums, nacionālais dāvanu eksperts “Lieliska dāvana”.

Lasi vēl