Komentāri

Mēs lepojamies ar lielo Gūtmaņa alu un grezno Rundāles pili, un citām tūristu ceļvežos bieži minētām vietām. Taču mēs zinām – Latvija ir bagāta ar daudzām vietām, celtnēm, dabas veidojumiem, kas nav plaši zināmi!

Vai tā būtu sen savu spozmi zaudējusi muiža, no kuras palikušas vairs tikai izdrupušas parādes kāpnes un pamati, bet parkā visapkārt krāšņo gluži vai dendroloģiskais parks, ar mīlestību pirms gadsimta veidots. Vai arī neparasts meža strauts, kas, plūstot caur sūnotiem krastiem, vizina baltu smilšu gultni gluži kā jūrai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visdrīzāk katram mums ir zināma kāda apbrīnas vērta vieta, kas atklāta nejauši vai, gluži pretēji, grūti meklēta pēc nostāstiem vai laika zoba nodeldētām norādēm. Pastāstiet par tām!

Līdz Latvijas simtgadei izveidosim kopā ceļvedi ar plaši nezināmām, bet uzmanības un mīlestības vērtām Latvijas vietām! Aicinām piereģistrēt interesantās vietas anketā! Atklāsim Latvijas interesantākās un neparastākās vietas kopā!

Atklāj savu Latvijas vietu!

  • Pievieno foto šeit

    Maks. 10 MB

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl