Atklājot Laimas Mīlestības mājiņu, aicina palīdzēt piepildīt Latvijas daudzbērnu ģimeņu bērnu sapņus

Komentāri
Atklājot Laimas Mīlestības mājiņu, aicina palīdzēt piepildīt Latvijas daudzbērnu ģimeņu bērnu sapņus
FOTO: LETA

Jau trešo gadu pēc kārtas Ziemassvētku laikā saldumu ražotājs Laima, atklājot Laimas Mīlestības un Sirds siltuma mājiņu, aicina sabiedrību piedalīties labdarības akcijā un kopā piepildīt Latvijas maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnu sapņus par Ziemassvētku dāvanām, kuras pašas ģimenes nevar atļauties.

Saldumu ražotājs Laima sadarbībā ar biedrību Ascendum aicina cilvēkus apmeklēt Laimas Mīlestības un Sirds siltuma mājiņu pie Laimas pulksteņa un kopā piepildīt 500 Latvijas daudzbērnu ģimeņu bērnu sapņus, sarūpējot Ziemassvētku dāvanas. Pateicoties līdzcilvēku sirds dāsnumam un sabiedrības atbalstam, šo gadu laikā Ziemassvētku brīnums sarūpēts jau vairāk nekā 700 bērniem no daudzbērnu ģimenēm visā Latvijā.

Laimas Mīlestības un Sirds siltuma mājiņu var apmeklēt ikviens un ar gaišām domām paveikt labu darbu, izvēloties bērnu veidotu kartīti un palīdzot īstenot maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnu kvēlākos sapņus. Laimas Mīlestības un Sirds siltuma mājiņā ikviens tiek sagaidīts ar siltu smaidu un pacienāts ar gardajām Laimas piparkūkām, šokolādes konfektēm un karsto dzērienu.

Lasi vēl