Atklāj piemiņas un ziedojumu akciju “Atceries savējos”

Komentāri

Ar īpašas piemiņas zīmes starpniecību turpmākajos gados plānots atbalstīt Nacionālo bruņoto spēku attīstību un to uzdevumu izpildi valsts aizsardzībā. Akcijas dots nosaukums “Atceries savējos”.

Piektdien, 10. novembrī, pie pulkveža Oskara Kalpaka pieminekļa notika akcijas atklāšanai veltīts pasākums, kurā pirmās piemiņas nozīmītes pasniedza Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas skolēniem, kuri iesaistījās ziedojumu kastīšu izgatavošanā un ziedojumu vākšanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Akciju ”Atceries savējos!” rīko Valsts aizsardzības un patriotisma fonds ”Namejs”, kura mērķis ir arī veicināt patriotismu Latvijas sabiedrībā, godināt starptautiskās operācijās cietušo karavīru piemiņu.

Raimonds Graube
fonda ”Namejs” valdes priekšsēdētājs

Visās valstīs, īpaši rietumu, ir šādi fondi, kas paredz atbalstu situācijās, kurās valsts to neparedz. Un otrs mērķis ir vēsturiskā atmiņa un patriotisma un pārliecības veidošana, mēs iesaistīsimies šādās akcijās. Latvijā šāds fonds nav bijis, tas ir pirmo reizi. Mums ir ļoti spēcīga valde, kas vēlas to visu mainīt, un mēs to izdarīsim kopā ar jums.

Pirmās piemiņas nozīmītes ikviens varēs iegādāties par ziedojumiem, tās meklējot 11. un 18. novembra svētkiem veltīto pasākumu norises vietās.

 

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl