Atklāj piemiņas un ziedojumu akciju “Atceries savējos”

Komentāri

Ar īpašas piemiņas zīmes starpniecību turpmākajos gados plānots atbalstīt Nacionālo bruņoto spēku attīstību un to uzdevumu izpildi valsts aizsardzībā. Akcijas dots nosaukums “Atceries savējos”.

Piektdien, 10. novembrī, pie pulkveža Oskara Kalpaka pieminekļa notika akcijas atklāšanai veltīts pasākums, kurā pirmās piemiņas nozīmītes pasniedza Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas skolēniem, kuri iesaistījās ziedojumu kastīšu izgatavošanā un ziedojumu vākšanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Akciju ”Atceries savējos!” rīko Valsts aizsardzības un patriotisma fonds ”Namejs”, kura mērķis ir arī veicināt patriotismu Latvijas sabiedrībā, godināt starptautiskās operācijās cietušo karavīru piemiņu.

Raimonds Graube
fonda ”Namejs” valdes priekšsēdētājs

Visās valstīs, īpaši rietumu, ir šādi fondi, kas paredz atbalstu situācijās, kurās valsts to neparedz. Un otrs mērķis ir vēsturiskā atmiņa un patriotisma un pārliecības veidošana, mēs iesaistīsimies šādās akcijās. Latvijā šāds fonds nav bijis, tas ir pirmo reizi. Mums ir ļoti spēcīga valde, kas vēlas to visu mainīt, un mēs to izdarīsim kopā ar jums.

Pirmās piemiņas nozīmītes ikviens varēs iegādāties par ziedojumiem, tās meklējot 11. un 18. novembra svētkiem veltīto pasākumu norises vietās.

 

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl