Atklāj jauno Stradiņu slimnīcas korpusu; pacienti satraukti, ka stāvvieta maksā 3 eiro stundā

1 komentārs

Pēc vairāku gadu pūliņiem, skandāliem un neveiksmēm Stradiņa slimnīcā uzcelts jaunais korpuss. Tas izmaksājis 87 miljonus eiro, trešdaļu izdevumu sedz Eiropas Savienība. Kamēr ārsti un amatpersonas priecājas par jaunajām telpām, pacienti brīnās par jauno rindu sistēmu un sūdzas par autostāvvietām, kurās par vienu stundu jāmaksā trīs eiro.

Jaunajās telpās atrodas poliklīnika, diagnostiskā radioloģija, plānveida pacientu uzņemšana, laboratorija, manipulāciju telpas un vairākas nodaļas. Pacientus mulsināja elektroniskā reģistrēšanās sistēma: jāievada personas kods, jāizņem talons un jāgaida. Ceturtdien, 1. jūnijā, jaunā sistēma “buksēja”.

Tāpat pacientus, sevišķi no reģioniem, satrauc dārgās maksas stāvvietas.

Ekrānuzņēmumi

Egils
slimnīcas klients

Šodien vēl dod par velti, bet es prasīju, cik būs jāmaksā stundā – trīs eiro! Tas taču ir absurds! Dzelzceļmalā varēja likt par velti. Tagad tur dežurē “municipāļi”.

Veselības ministre Anda Čakša sola, ka stāvvietu problēma tikšot atrisināta, un jau tagad ir skaidrs, ka tā ir nopietna problēma. Visticamāk, nāksies būvēt daudzstāvu stāvvietas kaut kur slimnīcas tuvumā. Operācijas “Stradiņos” aizvien notiek vecajās telpās, taču iecerēts, ka nākotnē tiks uzbūvēti jauni korpusi ar modernām operāciju zālēm.

TOP komentāri

  • Jānis
    +1 +1 0

    Jānis

    Murgs kaut kāds.pacients atbrauc uz slimnīcu,kur par procedūrām izmeklējumiem utt samaksā kosmisku summu un vēl jāmaksā par stāvvietu kosmiska summa...protams kad tur būs rindās jagaida,lai tik ripo tie 3eur par stundu...un priekš kam vajag ieviest obligāto veselibas apdrošināšanu ja tā pat par visu ir jāmaksā...ieviešat to apdrošināšanu,bet tad lai ārstēšanās būtu par velti...ka tik ierīt tubrikus nāsi par visu iespējamo un neiespējamo...tautas apzagšana augstākajā līmenī.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl