Atkailinās un urinē – ārzemju līgavaiņu izdarības Vecrīgā

1 komentārs

Atkailināšanās un urinēšana – ārzemju vecpuišu ballīšu dalībnieki Rīgas kārtības sargiem un arī Vecrīgas iedzīvotājiem sagādā galvassāpes. Nereti ārvalstu līgavaiņi ne tikai uzvedas skaļi, bet tiek pieķerti arī huligānismā. 

Jūnija sākumā aizturēti divi iereibuši Francijas pilsoņi, kuri ballītes karstumā dienas gaišajā laikā mulsinājuši apkārtējos ar atkailināšanos un dabisko vajadzību kārtošanu pašā galvaspilsētas centrā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Novilkt bikses Vecrīgā agri no rīta un ar atkailinātu ķermeņa apakšdaļu pozēt, lai otrs varētu noķert vislabāko kailās pēcpuses kadru. Šādi šopavasar uzvedās divi tūristi no Norvēģijas, kurus piefiksēja pašvaldības policijas videonovērošanas centra kameras. Diemžēl šādu gadījumu nav maz. Viens no jaunākajiem kailuma eksponēšanas gadījumiem notika jūnija sākumā šeit, pie Latvijas Nacionālā operas tiltiņa. Divi Francijas pilsoņi, vecpuišu ballītes dalībnieki, ne tikai peldējās kanālā un urinēja no tiltiņa, bet viens no viņiem arī rādīja savu vīriešu mantību. Mulsina arī fakts, ka šis gadījums notika ap plkst. 19.00, kas vasarā uzskatāms par diennakts gaišo laiku.

Kārlis Karulis-Saldenieks
Rīgas pašvaldības policijas vecākais inspektors

Vecrīgā tas nav brīnums, diezgan bieži, kad sadzērušies urinē, kur pagadās. Atkailināšanās gadījumi arī ir bijušas – pie Brīvības pieminekļa, pie Pēterbaznīcas…

Dzimumorgānu atkailināšana pieskaitāma pie sīkā huligānisma, un sodi par šādu pārkāpumu var būt līdz 500 eiro. Pērn par dažādiem pārkāpumiem pie atbildības saukti 550 ārvalstu viesi.

Parasti tie ir pastrādāti stiprā alkohola reibumā. Tādā stāvoklī bieži vien viņi paši iekuļas nepatikšanās – piemēram, kļūst par kabatzagļu upuriem. Parasti vecpuišu ballītes ārzemju tūristi uz Rīgu ierodas uz pāris dienām nedēļas nogalē. Un lai gan ārvalstu līgavaiņu svinības notiek retāk, nekā tas ir bijis, piemēram, pirms 10 gadiem, vienu reizi nedēļā galvaspilsētu apciemo vismaz četri ārzemju vecpuišu ballīšu dalībnieku grupas. Visbiežāk viņi ierodas no Lielbritānijas, Vācijas, Spānijas un Skandināvijas valstīm.

TOP komentāri

  • verners
    0 0 0

    verners

    Jamaina likums,par nepiedienigu uzvedibu pie Brivibas pieminekla lai maksa vismaz 3000,tas bus labak,neka karot un vaimanat.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl