Atjaunos tramvaju kustību pār Brasas tiltu, būvdarbus vēl neatsāks

No sestdienas, 25. maija, plkst. 5.00, tiks atjaunota tramvaju kustība pār Brasas tiltu, tomēr būvdarbi uz tilta vēl netiks atsākti, aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs (GKR).

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

  • Dzintra Berzina

    Dzintra Berzina

    Malači durņi:D Tāpat kā Deglava tiltam satiksmi atjaunoja, bet nedēļām tur neredz pilnīgi nevienu strādnieku ne no rītiem ne pēcpusdienās. Tilti tak paši neatjaunosies un pats no sevis nekas neuzlabosies.Turpinās laist satiksmi neko nedarot, kamēr tiešām kaut kas sabruks. Būtu kārtīgi pilsētas saimnieki, nokomplektētu 1-2-3 ... kārtīgas brigādes ar labu tehniku, atkarībā no darbu daudzuma, specifikas uttt... Mobilizētu visus spēkus uz VIENU tiltu, ātri savestu kārtībā un tad brauktu uz nākošo objektu, kā jau attīstītajā pasaulē darās. Nevis ka pie mums, sagrābjas un baro 100 firmeles, kas izkaistītas pa visu pilsētu un ņifiga neko nedara, taisa tikai bardaku un gadiem nevar pabeigt objektus. Radu būšana :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!