63 komentāri
Atgriežoties Latvijā, Lielbritānijā dzīvojoša latviete Rīgas ielās piedzīvo kultūršoku
LETA

Kāda Lielbritānijā dzīvojoša latviete, kas tagad uz dažām dienām apciemo Rīgu, ir piedzīvojusi kultūršoku un ir pārsteigta par nelaipnību galvaspilsētas ielās. Par piedzīvoto sieviete dalījusies “Facebook”, izraisot visai dažādu reakciju no sociālo tīklu lietotājiem, kas steidz komentēt ārvalstīs dzīvojošās latvietes pieredzi.

Ekrānuzņēmums: Facebbok

Un ko Tu domā par cilvēku saskarsmi Rīgas ielās? Vai esi piedzīvojis ko līdzīgu, atgriežoties no ārzemēm? Raksti komentārā!

TOP komentāri

 • INTA
  +18 +16 -2

  INTA

  nu kultūra jau nu mums tiešām ir līmenī.....reizēm pat kauns no citiem cilvēkiem....nav jau ko aizstāvēt...kas ir tas ir.biju anglijā-katrs atvainojas ja tuvāk paiet garām atbraucu mājās,lidostā visi cits citu grūž,uz kājas ar spēku uzkāpa,sapratu-esmu mājās!!!!!
 • Nu nu
  +10 +10 0

  Nu nu

  Kultūršoks. Pasargā dievs kur Anglijā vai Īrijā "uzskriet" tautiešiem ar kādu neskaidrību vai jautājumu - saņemsiet to pašu kultūršoku. Nekādas starpības. Latvietis latvietim latvietis kur nepagriezies.
 • Ruta
  +12 +10 -2

  Ruta

  Es katru reizi atgriežoties no kāda ceļojuma novēroju to pašu. Sevišķi, ka cilvēki grūstas un ja negruzas pretī, tad vēl uzburkskj.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl