Atgādinājums šoferiem! No rītdienas ziemas riepas ir obligātas

0 Komentāru
Atgādinājums šoferiem! No rītdienas ziemas riepas ir obligātas
Foto: F64

Pašlaik apstākļi uz Latvijas autoceļiem ir vērtējami kā apmierinoši, bet šoferiem jāatceras, ka no rītdienas automašīnām jābūt aprīkotām ar ziemas riepām.

Latvijas Valsts ceļi informē, ka šorīt braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem ir apmierinoši. No 2.10 rītā ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 20 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības, kas vietām veica preventīvu brauktuvju pretslīdes apstrādi.

Atgādinām, ka no rītdienas, 1. decembra, visiem automobiļiem un autobusiem, kuru pilna masa nepārsniedz 3,5 tonnas, kā arī to piekabēm jābūt aprīkotām ar riepām, kas paredzētas braukšanai ziemas apstākļos.

Saskaņā ar meteoroloģisko prognozi dienā daudzviet gaidāmi nokrišņi – lietus un slapjš sniegs. Valsts rietumu un centrālajos rajonos rietumu vējš pastiprināsies brāzmās 16–21 m/s, bet jūras piekrastē līdz 25 – 29 m/s. Stiprā vēja rezultātā uz ceļiem var tikt sagāzti koki un to zari, var tikt nodarīti bojājumi arī satiksmes organizācijas līdzekļiem – ceļa zīmēm, apgaismes stabiem un luksoforiem.

Autobraucēji ir aicināti ziņot par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem vai citiem, ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem novērojumiem VAS Latvijas Valsts ceļi pa diennakts tālruni 80005555, kā arī uzņēmuma Twitter un Facebook kontos.

0 Komentāru