Kā nu jau ierasts, maijā Rīgā atkal norisināsies Muzeju nakts, un tradīciju tajā piedalīties turpinās arī mūsu pašu vietējais alus darītājs ”Aldaris”, kas ar grandiozu pasākumu programmu ir gatavs izklaidēt ciemiņus visās paaudzēs – gan lielus, gan mazus.

Šogad AS ”Aldaris” Muzeju naktī, kas norisināsies 19. maijā, piedalās Sarkandaugavas Muzeju nakts pasākumu kopuma ietvaros ar kopīgo nosaukumu ”Sarkandaugava – Rīgas industriālais šūpulis”, par ko rūpējas Sarkandaugavas attīstības biedrība. ”Aldaris” šo nosaukumu pielāgojis konkrēti savām aktivitātēm, un tas skan šādi: ”Alus tradīciju šūpulis”.

”Aldaris” šogad Muzeju nakts ietvaros savus apmeklētājus izklaidēs ar ekskursijām vēsturiskajā alus darītavā un alus darbnīcā. Tāpat zinoša gida pavadībā tiks izrādīts uzņēmuma teritorijā esošais Padomju laika bunkurs.

Neatņemama vakara pasākuma daļa, protams, būs dažādas degustācijas, koncerti, kuros šogad redzēsim ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels” un gaidāmas arī dažādas aktivitātes un pārsteiguma balvas. Svarīgi piebilst, ka ”Aldaris” parūpējies, lai pasākums būtu patīkams visiem – gan lielajiem, gan mazajiem Muzeju nakts apmeklētājiem.

Sīkāk par ”Aldara” plāniem šā gada Muzeju naktī lasi šeit!

Atskatīsimies uz ”Aldari” Muzeju naktī 2017. gadā

Bagātīga bija arī ”Aldaris” nodrošinātā koncertprogramma, kurā dalību ņēma dziedātāji Kriss Noa (Chris Noah) un Reiks, bet desertam tika atstāts lieliskais puišu ansamblis ”PeR”.