FOTO: Atceltais dziesmu un deju svētku gājiens sācies; dalībnieki tajā piedalās brīvprātīgi

1 komentārs
FOTO: Atceltais dziesmu un deju svētku gājiens sācies; dalībnieki tajā piedalās brīvprātīgi
Ilustratīvi foto: LETA

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībnieki brīvprātīgi piedalās svētku gājienā, kas gan oficiāli ir atcelts, novēroja Skaties.lv.

Lai gan XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku gājiens oficiāli ir atcelts, tajā kuplā skaitā piedalās vairāki simti dalībnieku. Gājienā dodas gan dziedātāji, gan dejotāji, gan kolektīvu vadītāji un katra kolektīva novada pārstāvji. Tradicionāli gājienā dalībnieki dodas tērpušies tautas tērpos ar svētku vainagiem un ziedu pušķiem.

Foto:

Svētku gājienā piedalās arī XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku virsvadītāji. Tāpat gājienā piedalās arī Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK) un citas valsts amatpersonas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Svētku gājienā piedalās arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni.

Kā ziņots, Saistībā ar vakardienas notikumiem Mežaparka estrādes noslēguma koncerta ģenerālmēģinājumā svētku gājiens šodien oficiāli ir atcelts. Par to savā Twitter kontā iepriekš paziņojusi izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile.

Šāds lēmums tika pieņemts pēc naktī sasauktās svētku rīkotāju operatīvās rīcības grupas ārkārtas sanāksmes, kas notika plkst.23 pēc notikumiem Mežaparka estrādē, kad ģenerālmēģinājuma laikā ģībuši vairāki bērni, kas kalpojis par iemeslu mēģinājuma atcelšanai.

TOP komentāri

  • Aldis Vītols
    0 0 0

    Aldis Vītols

    luk rezultats ka berni skolas nedrikst fiziski stradat nedrikst turet grabekli lapstu. Drikst runat preti skolotajam bet skolotajs neko nevar.Diezel vainiga ir izglitibas ministrija deretu par to padomat pasai ministrei kas pienem tik neapdomigu lemumu

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl