Komentāri

Maternitātes, paternitātes, vecāku un slimības pabalsta aprēķināšanas kārtību saglabās kā līdz šim.

Agrāk pieņemtie grozījumi nebūtu izdevīgi vecākiem, kas iepriekš saņēma lielāku atalgojumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepriekš pašas Labklājības ministrijas atbalstītās normas paredzēja, ka no nākamā gada būtiski mazinātos maternitātes pabalsti, gadījumos, ja starp bērnu dzimšanu māmiņas darbā neatgrieztos vai arī atgrieztos uz mazu brīdi. Pēc iebildumu izskanēšanas otrdien, 17. oktobrī, valdība iecerētos grozījumus nolēma atcelt.

Jānis Reirs
labklājības ministrs, “Vienotība”

Tiem vecākiem, kuru atšķirība starp vieno un otru bērnu ir neliela un nenodrošina iemaksu sociālajā budžetā tiek maternitāte rēķināta kā tagad, ņemot vērā periodu pirms iepriekšējā bērna dzimšanas.

Lēmums pieņemts, vairākkārt uzklausot vecāku organizāciju un māmiņu grupas pārstāvju viedokli. Tas vēl būs jāapstiprina Saeimā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl