“Atbrīvo ceļu manam BMW!” Šerpa dāma iedzen pretim braucošo auto strupceļā

7 komentāri
“Atbrīvo ceļu manam BMW!” Šerpa dāma iedzen pretim braucošo auto strupceļā
Foto: Facebook

Kādai auto pasažierei uz Latvijas ceļiem gadījies līdz šim nepieredzēts gadījums – pretī braucoša sieviete esot pieprasījusi, lai viņa pārvietojas uz pretējo joslu un dod ceļu viņas automobilim. Turpretī policija, sazinoties ar Skaties.lv, uzsver, ka aculiecinieces teiktais gluži neatbilst patiesībai – tieši auto, kurā atradusies viņa ir pārkāpis ceļu satiksmes noteikumus.

Kā savā Facebook kontā izklāstījusi šajā “incidentā” iesaistītā iedzīvotāja, tad, braucot pareizajā ceļa joslā, viņai ceļu aizšķērsojusi kāda pretim braucoša kundze ar BMW markas automobili un pieprasījusi, lai vadītājs brauc pa otru joslu. To viņa pamatojusi ar akmeņaino ceļu, kas varot apskādēt viņas spēkratu.

Braucot pa savu joslu, pretī brauc sieviete ar BMW, apgalvojot kādēļ esam tik principiāli, ka nevaram iebraukt pretējā joslā, lai palaistu viņu, jo viņai ir manāmi jaunāka gada auto un viņa nebraukšot pa akmeņiem!” BMW vadītājas izteikto prasību atstāsta aculieciniece.

Ar Skaties.lv sazinājās Mārupes policijas pārstāvis Ainārs Gedrovičs un paskaidroja, ka par minēto incidentu BMW vadītāja ir vērusies policijā ar iesniegumu. Viņš norādīja, ka pretim braucošajam auto, no kura uzņemta fotogrāfija, nemaz nebija atļauts izgriezties uz ceļa no blakus esošās šķērsielas. Vienīgais veids, kā BMW vadītāja varēja nokļūt uz mājām bija braucot pa jau minēto ceļa posmu.

Policijas pārstāvis vērš uzmanību uz to, ka sieviete, kas uzņēmusi fotogrāfiju nav tobrīd atradusies pie spēkrata stūres un komunikācijā ar BMW vadītāju iesaistījies viņas blakus sēdošais vadītājs.

7 komentāri