Astrologi un numerologi prognozē, ka vēlēšanas notiks labvēlīgā datumā

0 Komentāru
Astrologi un numerologi prognozē, ka vēlēšanas notiks labvēlīgā datumā
Foto: NASA Goddard Space /Flickr

Vairākus gadus Latvijā vēlēšanas notika no astroloģijas viedokļa ļoti nelabvēlīgā laikā – pilnmēnesī, Mēness aptumsuma laikā vai kā citādi neveiksmīgā brīdī. 12. Saeimas vēlēšanas beidzot būšot citādākas, jo 4. oktobris esot ļoti labs datums, norāda numerologi un astrologi.

Taču šī diena labi der arī atpūtai, izklaidēm un hobijiem. Tāpēc ir liela varbūtība, ka daļa vēlētāju neies balsot, jo vienkārši negribēs doties uz iecirkņiem.

4. oktobra diena no astroloģijas viedokļa esot diezgan pozitīva un harmoniska atšķirībā no iepriekšējo Saeimas vēlēšanu dienām. Šoreiz uz vēlēšanām pirmkārt ies tie, kuri zina, par ko balsot, uzskata astrologs Juris Kauliņš, kurš savulaik prognozēja, ka 10. Saeimas mūžs nebūs garš un var notikt ārkārtas vēlēšanas, kas pēc gada piepildījās.

Astrologs Juris Kauliņš lēš, ka šoreiz ir liela varbūtība, ka parlamentā ienāks daudz jaunu politiķu. Tāpat zvaigžņu un skaitļu atšifrētāji brīdina, ka dažiem zināmiem politiķiem jārēķinās ar nepatīkamu pārsteigumu un viņiem darbs parlamentā var iet secen. Šī diena astroloģiski ir tik labvēlīga, ka tikšot ievēlētas tās personas, kuras to esot pelnījušas.

Juris Kauliņš, astrologs:

Tiem, kam ir tīra pagātne, šajās Saeimas vēlēšanās būs labākas izredzes. Turklāt tie, kas līdz šim nekur īpaši nav redzēti, kuri sarakstā atrodas lejas galā, pēkšņi nonāks tā augšgalā, tā gan var būt.

Astrologs stāsta, ka ir liela varbūtība, ka skandālos vai ar negatīvām ziņām saistīti politiķi, kuri tagad ir labi zināmi, var arī neiekļūt Saeimā, jo viņiem vēlētāji būs salikuši daudz mīnusiņu.

Zvaigznes arī rāda, ka vakarā, kad slēgsies ciet vēlēšanu iecirkņi, varētu sākties dažādas tehnikas ķibeles – uzreiz pēc vēlēšanām, no plkst. astoņos vakarā, varētu rasties problēmas, apkopojot vēlēšanu rezultātus. Piemēram, balsu skaitīšanā var būt neprecizitātes, tāpat no darba kārtības var iziet datortehnika.

Izteikta gaisa stihijas klātbūtne vēlēšanu dienā liecina, ka ļoti daudziem izvēle būs iepriekš izdarīta, bet svārstīgo vēlētāju izvēli ietekmēs sarunas ar radiniekiem uz paziņām. Tāpēc dažu balsotāju viedoklis pēkšņi var mainīties, un šis aspekts palielina izredzes Saeimā iekļūt sīkpartijām vai cita veida pārsteigumiem.

Astrologi arī norāda, ka koalīcijas veidošanas laiks būšot salīdzinoši smags.

Numreoloģijā skaitlis 4 nozīmē stabilitāti.
0 Komentāru