Asprāši #teirdarbs meklē Latvijas Vagoni, kurš prot skaitīt līdz 500 000 un braukt ar 200 km/h

Pievienot komentāru
Asprāši #teirdarbs meklē Latvijas Vagoni, kurš prot skaitīt līdz 500 000 un braukt ar 200 km/h
Foto: Facebook / #teirdarbs

Bijušais Latvijas dzelzceļa (LDz) šefs Uģis Magonis, kuru aizdomās par liela apmēra kukuļa pieņemšanu arestējis Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), kļuvis par mērķi interneta jokdariem, kuri izsludinājuši konkursu uz vakanto priekšnieka amatu.

Facebook lapa darba meklētājiem #teirdarbs, kas ikdienā publicē nopietnus vakanču sludinājumus, nolēmusi mazliet pajokot un sagatavojusi humoristisku konkursu LDz priekšsēdētāja amatam, nodēvējot to par Latvijas Vagoni.

AS Latvijas Vagonis izsludina konkursu uz brīvo valdes priekšsēdētāja beņķi. Piedāvājam praktiski neierobežotu finansiālo izaugsmi vienā no lielākajām ritošā sastāva kompānijām, sociālās garantijas, dienesta auto un dienesta vilcienu, raksturots darba piedāvājums.

Uģis Magonis fotogrāfijās:

No Latvijas Vagonis valdes priekšsēdētāja tiek prasīta prasme precīzi un dinamiski skaitīt vismaz līdz 500 000, dotības igauņu valodā, B kategorijas autovadītāja apliecība, bet spēja nepieciešamības gadījumā vadīt automobili ar 200+ km/h lielu ātrumu tiks uzskatīta par priekšrocību. Kandidātiem pieteikties personīgi, zoodārzā pie Valda, rakstīts sludinājuma beigās.

Facebook / #teirdarbs

Facebook / #teirdarbs

Jau ziņots, ka ceturtdien KNAB aizturēja LDz šefu. Vēlāk atklāts, ka aizturēšanas brīdī Magonis mēģinājis bēgt ar visu ap 500 000 eiro lielo kukuli un traucies ar vairāk kā 200 km/h lielu ātrumu.