Komentāri

Drošības dienesti un politiķi apgalvo, ka Latvijā situācija ir droša un nekas līdzīgs Parīzes traģēdijai notikt nevar. Tomēr aizvadītās nakts teroristu uzbrukumi arī cilvēkos Latvijā ir radījuši nemieru un bažas.

Daudziem Cēsu iedzīvotājiem šī diena iesākās kā ierasta brīvdiena. Daudzi jaunākās ziņas par notikumiem Parīzē nav dzirdējuši, tāpēc uzzinot par teroristu uzbrukumiem jūtas šokēti un nedroši.

Daudzi LNT ziņu uzrunātie cēsnieki uzskata, ka esam pietiekoši tālu no notikumu epicentra, tāpēc esam drošībā. Tomēr daļa cilvēku ir nopietni nobažījušies.

Daudzi iedzīvotāji, pat neiedziļinoties detaļās, teroristu uzbrukumus saista ar nelegālajiem imigrantiem. Tieši viņu pieplūdums Eiropā griežot teroristu dzirnavas.

Cilvēki cer, ka Latvija nav teroristu redzeslokā un šeit var justies droši, taču tai pat laikā drošības dienestiem jābūt ļoti modriem.

Vislabāk jūtas tie, kuri nezina un negrib zināt neko, kas notiek pasaulē. Viņu pārliecība ir, ka terorisms ir negācija un ja par to neko nezina, tad arī dzīvot ir vieglāk.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl