Asinskārs suns sakož bērnu pa ceļam uz skolu

7 komentāri

Aizvadītajā nedēļā Latviju pāršalca vēsts par suni, kurš Rīgā, Juglā, nopietni sakodis kādu sievieti. Ārsti cīnās par sievietes dzīvību, skaidrojot, ka pacientu ar tik smagi saplosītām rokām viņš savā praksē redz pirmo reizi. Diemžēl šis nav vienīgais stāsts, kurā agresīvs dzīvnieks terorizē savas apkārtnes iedzīvotājus.

Dundagas iedzīvotājus jau vairākus gadus satrauc kāds suns, kurš regulāri apdraud vietējos iedzīvotājus un par upuriem viņam kļuvuši deviņi cilvēki, tostarp mazi bērni. Ceļš gar māju, kurā mitinās bīstamais dzīvnieks ved uz skolu un vietējie bērni ir iebiedēti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saimnieku attieksme pret sava dzīvnieka patvaļu gan ir visai vienaldzīga – viņi apdraudētos iedzīvotājus aicina izmantot citu ceļu un pašiem nekaitināt suni. Brīdinām, ka sekojošajā video var būt nepatīkami skati.

Skaties video:

TOP komentāri

 • silk
  +4 +4 0

  silk

  Sandrai suņa nevajag, pati katru garāmgājēju gan apries, gan sakodīs. Un pateiks, ka pats vien bija vainīgs.
 • dundadzniece
  +1 +1 0

  dundadzniece

  SANDRA - KO LIEN GAR NIKNU SUNI PIE TAM AR RITENI !
  Un kā Sandra iesaka - lidot pa gaisu? Kā lai tiek uz mājām ja ne pa ceļu, un kādēļ gan ne ar riteni? Varbūt tomēr saimniekam jādomā, lai suns netiek ārā no pagalma uz ceļa, kas domāts visiem?
 • dundadzniece
  +1 +1 0

  dundadzniece

  Šis nav tas gadījums, par ko raksta Krista un Sandra. Ne tikai bērni ir sakosti, arī pieaugušiem cilvēkiem suns ieķēries kaklā no mugurpuses, vienkārši garām ejot, vai kājās riteņbraucējam. Diez vai kādam nāk prātā kaitināt suni, kurš ar savu augumu vien iedveš bailes, pēkšņi parādoties gājējam priekšā atņirgtiem zobiem. Tā kā neizsakiet pārgudrus komentārus, nepārzinot situāciju. Arī suņi ir jāaudzina.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl