Asinsdonoru centrā pilotprojektā vēlas noskaidrot, vai donori būtu gatavi atteikties no kompensācijas

Valsts asinsdonoru centrā pilotprojekta ietvaros ieviesta jauna klientu elektroniskā sistēma, kas ne tikai aptaujā donorus, bet arī mudina viņus atteikties no pusdienu kompensācijas.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Janis Strelcs

  Janis Strelcs

  😁😁😁😁 atzina malaci. Bet vispar vaidzeja ieviest obligato pasakumu reizi gada nodot un nevaidzetu teret reklamam.
 • Ilze

  Ilze

  Neredzu neko sliktu tajá aptaujá, slikti ir ar tādu emocionálu reakciju, manuprát. Kas tur pazemojošs? Tāpat bez šīs mazās samaksas ir ar likumu noteiktā brīvā diena pēc likuma, kas atkarībā no algas, un būs vēl vismaz 18 EUR (ja min alga) un uz augšu . Es vēl saprastu, ja maksātu tikai maz pārtikušajiem un studentiem, ar to arī pietiktu. Tā taču ir brīvprātīga ziedošana, vai tomēr nē? Vajag, lai valsts, kas neatrod naudu svarīgákām lietām, man samaksā. Tas glauda manu pašapziņu? Tá jūtamies labāk, ja ziedojam kaut ko kādam, kam to vajag?
 • tak

  tak

  ejot pie arsta nauda tak ir jamaksa!Veikala kaut ko dod par brivu,tikkai kadam,dai pa purnu! Personigi es atteicos nodot asinis par brivu,lai gan no tiem nabaga grasiem ar bagats neklusi,ta ir elementara pateiciba donoriem!Un ta gudrite ieprieksejos komentos,nodot reizi gada,tad jau liela dala pacientu jau butu kukainciema!
 • Lee

  Lee

  Studiju laikos bija patīkami saņemt kompensāciju par asins nodošanu, bet tā kā nu ir uzsāktas darba gaitas, bez kompensācijas varu iztikt, vienīgi labāk ziedotu šo naudu kādai labdarības iestādei vai tml, nevis, lai nauda nonāk asinsdonoru centra kasē reklāmām utt..
  • Vita

   Vita

   Lai tieši nonāk! Tā jau trūkst asiņu,tieši reklāmu vajag lielāku,kādas akcijas un tml.
 • Donordienu organizētāja jau 15gadu

  Donordienu organizētāja jau 15gadu

  Noteikti slikts "joks". Jau desmit gadu runā,ka nemaksās tos nieka 4...,tad nemaksājiet!! Nevis visādos veidos pievēršat nevajadzīgu uzmanību Naudai. Tas ir donoram pazemojoši! Kas nāk ziedot,tas no sirds to dara,nevis domājot,kas man par to būs! Ieteikums,donori gaida pateicību- 1reizi gadā noorganizējiet pasākumu,bet ne jau izlases veidā,piesakoties,kā vienu gadu bija! Un dariet to izbraucot,kā donordienās. Ne tikai Rīgā,pamainiet godināšanas vietu!! Mēs donorus,brīvprātīgos gaidam Aizkrauklē,lai diskutētu,kā labāk organizēt citu gadu,atpūstos,priecātos,kā arī lai sveiktu donoru ğimenes!!
 • Madara Linde

  Madara Linde

  Es vispār biju domājusi, ka asinis nodod ziedojot. Tādējādi cilvēki vēlas palīdzēt citiem. Vislaik domāju, ka samaksa ir cepums un sulas glāze. Labprāt nodotu asinis un ne par maksu, bet vienkārši ziedojot, jo asins nodošana ir vienīgais kā mēs tiešām varam palīdzēt kādam, kam tas patiesi var noderēt,bet ja cilvēki prasa par to naudu tad jau tas var aiziet galējības. Driz sāks vēl prasīt, lai palielina maksu par to, ka nodod asinis. Ir taču jābūt vismaz kaut kripatiņai cilvēcīguma.
  Ja ir cilvēki, kas nevēlas, lai atceļ samaksu var jau saņemt to naudu, bet ja ir cilvēki, kas var nodot asinis ziedojot bez maksas, tad var vienkārši šo cilvēku naudiņu par asinīm ziedot kaut kur citur. Bērnu ārstēšanai piemēram. Es savu noteikti ziedotu.
 • Kiršfeldu Kārlis
 • Vera Bērzina

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!