Asaru iedzīvotāji noraizējušies par cauruli, pa kuru jūrā ieplūst ūdens

Komentāri

Asaru pludmalē Jūrmalā iedzīvotāji pamanījuši vētras atsegtu cauruli, pa kuru jūrā ieplūst ūdens. Izskanējušas bažas, ka šādā veidā jūrā nonāk piesārņojums.

Vairāki satraukti cilvēki LNT ziņas informēja, ka atklājuši jūras piesārņojuma avotu. Tā ir diametrā vismaz pusmetru resna caurule, pa kuru plūst nezināmas izcelsmes šķidrums. Tomēr vietējie iedzīvotāji, kuri ikdienā staigā pa liedagu, atzīst, ka šī caurule zem zemes bijusi jau daudzus gadus. Pa to tek gruntsūdeņi un tā tiekot izskalota ik pa laikam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Netālu no izskalotās caurules, patiešām ir plāksnīte ar uzrakstu, ka ūdens, kas ietek jūrā nav netīrs. Arī pašvaldības atbildīgie dienesti par iedzīvotāju atklājumu nav pārsteigti, jo šādas caurules pa kurām jūrā ietek gruntsūdeņi esot vairākās vietās un tā ir daļa no pilsētas meliorācijas sistēmas. Ja tās nebūtu – ūdens krātos māju pagalmos, vai atrastu zemāko vietu un plūstu jūrā pāri liedagam.

Tur uzskatāmi redzams grāvis pa kuru plūst gruntsūdeņi un lietus ūdens, tālāk kāpās tas ieplūst caurulē kuras izvads ir jūrā. Asaros, izskalotās caurules šahtā mājvietu sev atradusi arī kāda bebru ģimene, kura sākusi rūpīgi likvidēt kāpās augošos kārklu krūmus. Arī šīs darbības ar pašvaldību nav saskaņotas.

Foto

 

Video

Lasi vēl