Ārzemju latviešu nedēļas nogales skoliņu pedagogi nākamgad sāks saņemt algu no Latvijas

Latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņu skolotāji ārzemēs nākamgad pirmo reizi sāks saņemt algu no Latvijas. Tā būs spēcīga motivācija diasporai šo darbu turpināt, jo bieži šīs skoliņas nīkuļo.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Aiva

  Aiva

  Vietējiem nodokļu maksātājiem jāuztur turīgie ārzemnieki? Vai viņi mūsu budžetā Kat vienu eiro ieskaita? Kāpēc man jāmāca vispasaules bērni ja savā valstī nav normālas izglītības sistēmas! Ka tikai ar kaut ko izlekt.
  • guncha
  • Anda

   Anda

   Saprotu jūsu sašutumu bet uz jautājumu vai ieskaita, varu atbildēt un kā vēl. Ārzemēs dzīvojošie būtiski ceļ LV ekonomiku kaut vai divreiz gadā atbraucot uz Latviju un tērējot tur savu nopelnīto naudu, kā arī skaitot naudu tuviniekiem Latvijā. Un te neiet runa par pāris tūkstošiem, bet gan par miljardiem. Tā kā pirms ko tādu sakāt, pa interesējaties un ievaciet faktus. 😉
 • L.Upīte

  L.Upīte

  Piekrītu Kaņepas kundzei, visiem pēc viena "mēra" bikses uzšūt nevar. Bet - nav jau arī jāsaņem tā alga, ja nevēlas. Un jāsmejas jau vien ir par tiem Latvijas grašiem kādam skolotājam no Amerikas vai Kanādas, vai no jebkuras citas valsts. Lai dēļ tiem tagad mainītu visu ierasto skolu struktūru? Nedomāju.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!