Arvien vairāk cilvēku adoptē mājdzīvniekus no patversmēm

Komentāri

Ar katru gadu arvien vairāk ir cilvēku, kuri patversmēs adoptē mājdzīvniekus. Šajā nedēļas nogalē šādu dzīvnieku saimniekiem un viņu mīluļiem notiks īpašs pasākums – patversmju un adoptēto dzīvnieku salidojums.

Uz adoptēto dzīvnieku salidojumu, kas šogad notiks jau sesto reizi, parasti atbrauc ne tikai tie, kuri ir paņēmuši suņus un kaķus no patversmes, bet ir arī tādi, kuri tikai to plāno.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mārtiņš Priede dzīvnieku patversmes un mājas zoodārza Mežvairogi speciālists

Tāpēc šis sestais pasākums ir vajadzīgs tam, lai cilvēki redzētu, ka patversme nav nekāda šausmīga bedre, kur suņi nonāk un dzīvo kaut kādās šausmīgās mokās, bet, lai cilvēki var redzēt, ka te var iepazīties ar savvaļas dzīvniekiem, var paņemt suņus pastaigāt, papriecāties.

Mežvairogos šobrīd mīt 100 suņu. Nedēļā vidēji nāk klāt 7 dzīvnieki un aptuveni tikpat daudz tiek pie jaunā saimnieka.

Šajā patversmē lielākā daļa dzīvnieku pirms nokļūšanas šeit klaiņoja ielās. Kad suns nonāk patversmē, viņa fotogrāfiju izvieto sociālajos tīklos, un bieži vien viņš tiek pie jaunā saimnieka diezgan ātri – cilvēki šobrīd ļoti labprāt ņem savu četrkājaino draugu tieši no patversmes.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl