Arvien reālāks kļūst scenārijs, ka valdību varētu uzticēt vadīt ZZS

Komentāri
Arvien reālāks kļūst scenārijs, ka valdību varētu uzticēt vadīt ZZS
LETA

Vairāki eksperti atzinuši, ka, visticamāk, jaunās valdības vadības groži tiks uzticēti Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS), ka Vienotība nespēs vienoties par savu kandidātu.

Vairāk par šo tematu uzzini šovakar TV3 Ziņās plkst. 19.00, kā arī LNT Ziņās plkst 20.00!

“Ja Vienotība nespēj iekšēji vispirms jau vienoties par savu kandidātu un pēc tam nespēj vienoties ar koalīcijas partneriem par noteiktu premjera kandidātu, tad šajā gadījumā iespēja tiek dota ZZS,” tā LNT Ziņām sacīja politologs Jānis Ikstens.

Jau vēstīts, ka Valsts prezidents Raimonds Vējonis piektdien nosaucis termiņu, līdz kuram politiķiem jāpiedāvā konkrēti Ministru prezidenta amata kandidātu uzvārdi un iespējamie koalīcijas modeļi. Tas jāizdara ne vēlāk kā līdz gada beigām. 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kamēr politiķi mēģinās rast vienošanos, Valsts prezidents aicināja esošo valdību turpināt darbu. To Raimonds Vējonis, noslēdzot sarunas ar visām Saeimā pārstāvētajām partijām, paziņoja pirms nepilnas stundas. Melngalvju namā šodien pirmā ieradās Nacionālā apvienība, kas ir kategoriska pret to, ka par jauno premjerministru tiktu virzīta Solvita Āboltiņa.

Ja Vienotības premjera amata kandidātam nebūs Nacionālās apvienības atbalsta, pret viņu būs arī Zaļo un zemnieku savienība, jo tā nepieļauj citu koalīciju, kā vien kopā ar Vienotību un Nacionālo apvienību. Turpretī Vienotība solījusi runāt par koalīcijas paplašināšanu gan ar Ingunas Sudrabas partiju No sirds Latvijai, gan Reģionu apvienību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl