1 komentārs

Diennakts klīnikā, kur suņu ķērāji nogādā klaiņojošos suņus, arvien mazāk nonāk dzīvnieki, kuriem nav saimnieku. Savukārt arvien vairāk tur atrodami tādi suņi, kurus nelabs liktenis piemeklējis savu saimnieku nevērības dēļ, atzīst Dr. Beinerta diennakts veterinārās klīnikas galvenais ārsts Jānis Beinerts.

Jānis Beinerts, Dr. Beinerta diennakts veterinārās klīnikas galvenais ārsts:

Ir samērā daudz suņu, kas ir aizskrējuši prom no saimnieka – vai nu dzīvnieks nav turēts saitē, vai arī cilvēks ir paļāvies uz to, ka suns taču nekur neskries, re kur, tas blakus iet. Taču sunim pavasaris ir galvā, un suns aizskrien tomēr prom.

Kopumā Rīgā klaiņojošo dzīvnieku problēma nemazinās – šogad vien trīs mēnešos galvaspilsētā notverti 200 klaiņojoši suņi, bet pērn kopumā – vairāk nekā 800 suņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt kaķi patversmēs nonāk tikai gadījumos, ja tie ir dzīvojuši dzīvoklī un palikuši bez saimnieka. Proti, kaķa saimnieks ir miris vai aizbraucis uz ārzemēm, pametot pūkaino draugu vienu.

Skaties video!

TOP komentāri

 • Diemžēl.
  +3 +3 0

  Diemžēl.

  Rīgā faktiski nav dzīvnieku ķērāju,jo Beinerta klīnikā it kā ir viens ķērājs,kurš tik un tā neko noķert nemāk.
  Kaķus patversmē neuzņem vispār,vienmēr tiek prasīti kautmkādi mistiski dokumenti un ir 100 atrunas,lai vieta kaķim neatrastos.
  Tāpat nekad nevar uzzināt kas noticis ar dzīvnieku pēc nonākšanas patversmē,tā informācija tiek slēpta.
  Rezumē: Rīgā par bezsaimnieku dzīvniekiem neviena atbildīgā institūcija negrib uzņemties atbildību. Viss tiek nogrūsts uz sabiedrības pleciem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl