Komentāri

Beidzoties vasaras sezonai, Rīgā atsācies īres cenu kāpums un pieaudzis arī mājvietas meklētāju skaits. Lētākie dzīvokļi tiek izķerti pārdesmit minūšu laikā. Eksperti uzskata – būtisku ietekmi uz īres cenām atstāj ārvalstu studentu pieplūdums.

Sludinājumu portālos internetā dzīvokļu īres piedāvājumu sadaļās ikdienu tiek ievietoti vairāki simti piedāvājumu. Tomēr tikt pie laba dzīvokļa nav vienkārši, vismaz ne par lētu naudu. Ja vasarā bija vērojams īres dzīvokļu cenu kritums, tad tagad – tendence ir cenām kāpt. Pēc ekspertu teiktā, lētāk par 300 eiro mēnesī plus komunālie dzīvokli atrast ir grūti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eksperti atzīst – ja piedāvājums ir labs un cena – līdz 300 eiro – dzīvoklis tiek izīrēts vienas dienas laikā.

Savukārt tiem, kas nevēlas dzīvot šaurā dzīvoklī daudzdzīvokļu mājā vai sliktas kvalitātes dzīvoklī, jārēķinās ar 400 līdz 700 eiro mēneša īres maksu.

Foto:

Pie tā, ka īres cenas ir tik augstas, vainojams mazais piedāvājums un aizvien augošais pieprasījums pēc dzīvojamās platības. Piemēram, centrā dzīvokļus iecienījuši ārvalstu studenti. Viņu dēl pēdējos gados jūtami kāpušas īres cenas.

Banku eksperti gan uzsver, ka apgalvojumiem, ka dzīvokļu īres cenas ir neadekvātas, nav pamata, īpaši Rīgā.

Skaties video:

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl