Komentāri

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pārbaudē atklāja, ka, sākot pildīt Saeimas deputāta pienākumus, Artuss Kaimiņš joprojām bijis valdes loceklis uzņēmumā Suņu būda. Par neatļautu amatu savienošanu pienākas naudas sods – līdz 300 eiro, atņemot tiesības ieņemt valsts amatpersonas amatu.

Lai gan Kaimiņš vairs nav valdes priekšsēdētājs, KNAB lūdza Saeimai izdot viņu administratīvai sodīšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Emocionāli krāšņā uzrunā no Saeimas tribīnes deputāts atzina, ka ir pieļāvis kļūdu. Viņš pauda gandarījumu, ka nonāks kopējā sarakstā ar tiem deputātiem, kuri jau ir izdoti sodīšanai.

Foto:

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl