2 komentāri

Ilzes pārdzīvojumus īpaši labi sapratīs visi tie, kuriem ir bērni. Ar viņas mazo meitiņu notikusi nelaime, taču palīdzību mazā Elizabete saņēmusi nevis nekavējoties un tuvākajā slimnīcā, bet tikai pēc tam, kad kopā ar vecākiem vēlreiz pārdzīvojusi nāves briesmas.

Mazajai Elizabetei oktobrī būs divi gadi. Šobrīd viņa jūtās labi, jau šovakar atgriezīsies mājās un to, ko nācās piedzīvot 13. Septembrī, droši vien drīz aizmirsīs. Taču viņas tētis un mamma Ilze vēl ilgi atcerēsies gan pašu negadījumu, kas ar mazo meitiņu notika, gan to, kā notikumi risinājās tālāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visa ģimene Aknīstes pusē novākusi kartupeļu ražu, kad pēkšņi izdzirdējuši troksni. Elizabete bija tikusi galā ar smago kanalizācijas akas vāku un iekritusi akā.

Tajā brīdī Ilze no visas sirds paļāvās uz mediķiem – ticēja un cerēja, ka Jēkabplis slimnīcas ārsti sniegs mazajai Elizabetei visu nepieciešamo palīdzību. Taču sanāca pavisam citādāk nekā cerēts.

Vairāk skatieties LNT raidījuma ”Degpunktā” sagatavotajā sižetā.

TOP komentāri

 • izolde
  0 0 0

  izolde

  Diemžēl par Jēkabpils slimnīcas darboņiem (par ārstiemviņus negribas dēvēt) sliktas atsauksmes tiek dzirdētas diezgan bieži! Žēl tikai, ka dēļ viņiem nākas ciest arī apzinīgajiem slimnīcas ārstiem.
 • Lienīte Bērziņa
  0 0 0

  Lienīte Bērziņa

  Varbūt nedaudz vajadzētu arī uztraukties par to, kā tāds nelaimes gadījums varēja notikt un tad meklēt citu vainas?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl