Ārstu biedrības prezidente: Personāls slimnīcu uzņemšanas nodaļās ir ļoti izdedzis

Personāls slimnīcu uzņemšanas nodaļās ir ļoti izdedzis, intervijā TV3 raidījumā “900 sekundes” teica Latvijas Ārstu biedrības prezidente Ilze Aizsilniece.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • S

  S

  To panākusi gan pārcentīgā centralizācija, gan, protams, zemās algas. Kad ministriju darboņi runa par budžetu un naudām, vienmēr skan mantra "lai palielinātu algas medikiem, pedagogiem, policistiem", bet tas tikai skan jau gadus desmit vismaz. Reģionu slimnīcas, poliklīnikas mērdē, cik spēj, it kā tur mediķi neko ne spēj, ne prot, visu uz Rīgu. Varētu varbūt piekrist par ļoti unikālām, sarežģītām slimibām, to ārstēšanu, bet nu jau pārcenšas. Tai pat laikā no bezcerīgiem gad. gan Rīga kratās vaļā, sak.,lai nomirst citur.
 • bauris

  bauris

  Sarijās noindēto lielveikalu pārtiku un tad čīkst ka tur sāP UN ŠEIT SĀP!PERSONĀLAM pašam viss sāp,sarijušies lielveika krutku!
 • TEV

  TEV

  Te nav ko domat. Nevajag no musu nodokliem palielinat algu valsts piederosiem:saeima,deputati u.c.(nav par ko).Bet palielielinat medikiem, ko visu laiku saeima tikai sola, bet algu paaugstina tikai sev.
  • žumārs

   žumārs

   Mediķi ir vispārinājums. Kamēr ārstiem algas ir vairākos tūkstošos, tikmēr pārējais medpersonāls pelna nedaudz virs minimālās. Un Liepājā uzņemšanā nemaz ārsta nav (vismaz tā gadījās man, kad sievai bij lauzta kāja).
 • Diana Mikelsone

  Diana Mikelsone

  Stundam jagaida? Kas par to atbild? Jaatbild tiem ,kuriem labpatika apvienot slimnicas jo tie ,kuri sos lemumus pienem nekad rinda negaida.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!